Startujemy z programem wsparcia dla organizacji chcących składać wnioski w konkursie interwencyjnym. 

Nasz ekspert będzie udzielał konsultacji za pomocą platformy zoom w środy, od 25.10. do 29.11. (oprócz 01.11) i piątki, od 27.10. do 1.12. w godz. 9.00 – 11.00 (w wyjątkowych sytuacjach istnieje również możliwość zorganizowania spotkania w godzinach popołudniowych).

Dla kogo przeznaczone są konsultacje?

Zapraszamy wszystkie organizacje, zainteresowane składaniem wniosku w konkursie na granty interwencyjne – w szczególności jeśli jesteście młodą organizacją i potrzebujecie wsparcia w zdefiniowaniu problemu i zaplanowaniu działań.

W jaki sposób można skorzystać z konsultacji?

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w konsultacjach, wyślijcie formularz zgłoszeniowy
Odpowiemy Wam i zorganizujemy spotkanie z naszym ekspertem.

Nasz ekspert:

Michał Braun
Absolwent Europeistyki Uniwersytetu Warszawskiego trener i konsultant w sektorze pozarządowym i publicznym, ekspert w dziedzinie partycypacji i integracji europejskiej.  Były prezes Regionalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach, wiceprezes Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych i dyrektor Ogólnopolskiej Federacji Organizacji Pozarządowych. Były przewodniczący Krajowej Grupy Roboczej ds. zorganizowanego dialogu między UE z młodzieżą. Zajmuje się projektami edukacyjnymi Erasmus+ tworząc i realizując projekty oraz szkolenia w różnych krajach UE , w Afryce, Azji i Ameryce Południowej. Ekspert zewnętrzny Komisji Europejskiej ds. oceny wniosków programów edukacyjnych. Uczestnik i koordynator wielu projektów informacyjnych o Unii Europejskiej.

Podobne wpisy